• Wpisów: 36
  • Średnio co: 24 dni
  • Ostatni wpis: 318 dni temu, 18:35
  • Licznik odwiedzin: 11 568 / 906 dni
 
violetini1
 

gff.jpg


Rano dziewczyny obudziły się bardzo późno,przez co spóźniły się do studia,gdzie trwały próby do ich występu *On Beat dance.Gregorio był bardzo zły że dziewczyny się spóźniły.Mimo że bardzo przepraszały wyrzucił je z przedstawienia.Ludmi i Viola były bardzo smutne,nie wiedziały dlaczego tak się stało przecież zawszę budził je budzik a jak nie to rodzina...Były w ogromnym szoku.
Chwilę później zrozumiały że zapomniały nastawić budzik.
-Co my teraz zrobimy ?-Zapytała smutna Ludmi.
-Nie martw się,coś wymyślimy.
 Viola zadzwoniła do Angie i opowiedziała jej o wszystkim a 20 min.później były  znów w drużynie.
Niestety koszmar Violetty zaczął się spełniać na próbę przyszła Lara,która ciągle wysyłała do Leona uśmieszki.
-Mam już dość !-Krzyknęła Violetta wychodząc.
 Oczywiście Leon pobiegł za mną,niestety Viola nie chciała wierzyć że to tylko przyjaciółka Leona i nic więcej,tak więc pokłócili się.Jednak kilka dni później znów byli razem.


f.jpg


Zrozumieli że kochają się nad życie i nic tego nie zmieni.

Kilka miesięcy później German,tata Violi wziął ślub z Priscillą :/ Jednak szybko zrozumiał że to był błąd i zrozumiał że Priscilla źle traktuje swoją córkę,chciała ją nawet wysłać do ojca....German postanowił się rozwieść,ale Ludmiła została z nimi ;) .Priscilla już nigdy nie pojawiła się w życiu Germana ani dziewczynek,natomiast zauważył on Angie,siostrę swej żony Marii.Pokochał ją tak jak pierwszy raz pokochał Marię...Dziewczynki były szczęśliwe z tego powodu,kilka miesięcy później German ponownie się ożenił tym razem z Angie,Ludmi i Viola nigdy nie były tak szczęśliwe.Leon również się tam pojawił i powiedział jej że nic nigdy ich nie rozdzieli,bo ich miłość jest najsilniejsza.

6.jpg


5.jpegTo był najszczęśliwszy dzień w życiu wszystkich,dziś miło wspominają tę chwilę mimo że są coraz starsi,nic się nie zmieniają.

4.jpg


44.jpg


gff.jpg


Violetta_y_Angie_Temporada_2.jpg


images.jpg


I co najlepsze wszyscy się zbliżyli do siebie jeszcze bardziej <3

violetta-leon.jpg
                    KONIEC !

Ps.Kochani dziękuję że byliście i tak chętnie czytaliście,opowiadania o życiu Violi,jest to ostatnia część z tej serii.Mam nadzieję że się podobała <3

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego